Muži A - výsledky

17-03-2018 17:00
 
Beskyd Líštná
11 : 7 SK Návsí A
10-03-2018 10:00
 
SK Návsí A
12 : 6 TTC Třinec B
03-03-2018 10:00
 
TJ Janovice B
5 : 13 SK Návsí A

Muži A - Top hráči

Muži A - příští zápasy

Print
01. kolo SK Frýdlant n. O. 6 : 12 SK Návsí A
  BSK Malenovice 8 : 10 TTC Bystřice B
  TTC Třinec B 1 : 17 Orel Paskov C
  Sokol Skalice B 8 : 10 Sokol Staré Město
  Beskyd Líštná 12 : 6 TJ Janovice B
  KST Dolní Lomná B 9 : 9 TTC Vendryně C

02. kolo Orel Paskov C 16 : 2 TTC Vendryně C
  TJ Janovice B 2 : 16 SK Frýdlant n. O.
  Sokol Staré Město 12 : 6 KST Dolní Lomná B
  TTC Třinec B 8 : 10 Beskyd Líštná
  TTC Bystřice B 8 : 10 Sokol Skalice B
  SK Návsí A 7 : 11 BSK Malenovice

03. kolo BSK Malenovice 11 : 7 TJ Janovice B
  Sokol Skalice B 9 : 9 SK Návsí A
  Beskyd Líštná 3 : 15 Orel Paskov C
  KST Dolní Lomná B 11 : 7 TTC Bystřice B
  SK Frýdlant n. O. 14 : 4 TTC Třinec B
  TTC Vendryně C 13 : 5 Sokol Staré Město

04. kolo Orel Paskov C 12 : 6 Sokol Staré Město
  TTC Třinec B 13 : 5 BSK Malenovice
  Beskyd Líštná 11 : 7 SK Frýdlant n. O.
  TTC Bystřice B 11 : 7 TTC Vendryně C
  SK Návsí A 7 : 11 KST Dolní Lomná B
  TJ Janovice B 5 : 13 Sokol Skalice B

05. kolo BSK Malenovice 9 : 9 Beskyd Líštná
  Sokol Staré Město 10 : 8 TTC Bystřice B
  Sokol Skalice B 10 : 8 TTC Třinec B
  KST Dolní Lomná B 15 : 3 TJ Janovice B
  SK Frýdlant n. O. 12 : 6 Orel Paskov C
  TTC Vendryně C 3 : 15 SK Návsí A

06. kolo TTC Třinec B 9 : 9 KST Dolní Lomná B
  Orel Paskov C 12 : 6 TTC Bystřice B
  Beskyd Líštná 9 : 9 Sokol Skalice B
  SK Návsí A 12 : 6 Sokol Staré Město
  SK Frýdlant n. O. 10 : 8 BSK Malenovice
  TJ Janovice B 11 : 7 TTC Vendryně C

07. kolo Sokol Skalice B 8 : 10 SK Frýdlant n. O.
  TTC Bystřice B 10 : 8 SK Návsí A
  KST Dolní Lomná B 7 : 11 Beskyd Líštná
  TTC Vendryně C 4 : 14 TTC Třinec B
  BSK Malenovice 6 : 12 Orel Paskov C
  Sokol Staré Město 13 : 5 TJ Janovice B

08. kolo SK Frýdlant n. O. 12 : 6 KST Dolní Lomná B
  TJ Janovice B 5 : 13 TTC Bystřice B
  BSK Malenovice 13 : 5 Sokol Skalice B
  Orel Paskov C 10 : 8 SK Návsí A
  TTC Třinec B 5 : 13 Sokol Staré Město
  Beskyd Líštná 12 : 6 TTC Vendryně C

09. kolo TTC Vendryně C 10 : 8 SK Frýdlant n. O.
  Sokol Staré Město 11 : 7 Beskyd Líštná
  TTC Bystřice B 8 : 10 TTC Třinec B
  Sokol Skalice B 4 : 14 Orel Paskov C
  SK Návsí A 17 : 1 TJ Janovice B
  KST Dolní Lomná B 8 : 10 BSK Malenovice

10. kolo TTC Třinec B 10 : 8 SK Návsí A
  SK Frýdlant n. O. 11 : 7 Sokol Staré Město
  BSK Malenovice 14 : 4 TTC Vendryně C
  Beskyd Líštná 9 : 9 TTC Bystřice B
  Orel Paskov C 9 : 9 TJ Janovice B
  Sokol Skalice B 10 : 8 KST Dolní Lomná B

11. kolo KST Dolní Lomná B 10 : 8 Orel Paskov C
  SK Návsí A 9 : 9 Beskyd Líštná
  TTC Vendryně C 2 : 16 Sokol Skalice B
  TJ Janovice B 10 : 8 TTC Třinec B
  Sokol Staré Město 12 : 6 BSK Malenovice
  TTC Bystřice B 9 : 9 SK Frýdlant n. O.

12. kolo TJ Janovice B 3 : 15 Beskyd Líštná
  TTC Vendryně C 6 : 12 KST Dolní Lomná B
  SK Návsí A 9 : 9 SK Frýdlant n. O.
  TTC Bystřice B 11 : 7 BSK Malenovice
  Orel Paskov C 16 : 2 TTC Třinec B
  Sokol Staré Město 8 : 10 Sokol Skalice B

13. kolo BSK Malenovice 11 : 7 SK Návsí A
  TTC Vendryně C 5 : 13 Orel Paskov C
  SK Frýdlant n. O. 14 : 4 TJ Janovice B
  KST Dolní Lomná B 6 : 12 Sokol Staré Město
  Beskyd Líštná 8 : 10 TTC Třinec B
  Sokol Skalice B 12 : 6 TTC Bystřice B

14. kolo TTC Třinec B 8 : 10 SK Frýdlant n. O.
  Sokol Staré Město 10 : 8 TTC Vendryně C
  TJ Janovice B 2 : 16 BSK Malenovice
  SK Návsí A 7 : 11 Sokol Skalice B
  Orel Paskov C 8 : 10 Beskyd Líštná
  TTC Bystřice B 13 : 5 KST Dolní Lomná B

15. kolo Sokol Skalice B 11 : 7 TJ Janovice B
  Sokol Staré Město 5 : 13 Orel Paskov C
  BSK Malenovice 10 : 8 TTC Třinec B
  TTC Vendryně C 12 : 6 TTC Bystřice B
  SK Frýdlant n. O. 15 : 3 Beskyd Líštná
  KST Dolní Lomná B 6 : 12 SK Návsí A

16. kolo Beskyd Líštná 13 : 5 BSK Malenovice
  TTC Bystřice B 7 : 11 Sokol Staré Město
  TTC Třinec B 8 : 10 Sokol Skalice B
  TJ Janovice B 8 : 10 KST Dolní Lomná B
  Orel Paskov C 11 : 7 SK Frýdlant n. O.
  SK Návsí A 10 : 8 TTC Vendryně C

17. kolo KST Dolní Lomná B 2 : 16 TTC Třinec B
  TTC Bystřice B 6 : 12 Orel Paskov C
  Sokol Skalice B 11 : 7 Beskyd Líštná
  Sokol Staré Město 10 : 8 SK Návsí A
  BSK Malenovice 10 : 8 SK Frýdlant n. O.
  TTC Vendryně C 6 : 12 TJ Janovice B

18. kolo SK Návsí A 9 : 9 TTC Bystřice B
  SK Frýdlant n. O. 11 : 7 Sokol Skalice B
  Beskyd Líštná 12 : 6 KST Dolní Lomná B
  TTC Třinec B 10 : 8 TTC Vendryně C
  TJ Janovice B 7 : 11 Sokol Staré Město
  Orel Paskov C 9 : 9 BSK Malenovice

19. kolo SK Návsí A 10 : 8 Orel Paskov C
  KST Dolní Lomná B 6 : 12 SK Frýdlant n. O.
  TTC Bystřice B 10 : 8 TJ Janovice B
  Sokol Skalice B 10 : 8 BSK Malenovice
  Sokol Staré Město 4 : 14 TTC Třinec B
  TTC Vendryně C 7 : 11 Beskyd Líštná

20. kolo SK Frýdlant n. O. 14 : 4 TTC Vendryně C
  Beskyd Líštná 8 : 10 Sokol Staré Město
  Orel Paskov C 12 : 6 Sokol Skalice B
  TTC Třinec B 9 : 9 TTC Bystřice B
  BSK Malenovice 13 : 5 KST Dolní Lomná B
  TJ Janovice B 5 : 13 SK Návsí A

21. kolo TJ Janovice B 9 : 9 Orel Paskov C
  TTC Vendryně C 6 : 12 BSK Malenovice
  SK Návsí A 12 : 6 TTC Třinec B
  KST Dolní Lomná B 7 : 11 Sokol Skalice B
  TTC Bystřice B 5 : 13 Beskyd Líštná
  Sokol Staré Město 10 : 8 SK Frýdlant n. O.

22. kolo BSK Malenovice 11 : 7 Sokol Staré Město
  SK Frýdlant n. O. 15 : 3 TTC Bystřice B
  Orel Paskov C 7 : 11 KST Dolní Lomná B
  Beskyd Líštná 11 : 7 SK Návsí A
  TTC Třinec B 10 : 8 TJ Janovice B
  Sokol Skalice B 8 : 10 TTC Vendryně C