Report z prvního fotbalového utkání této sezóny

Vážení fotbaloví fandové.

Dne 19.8.2017 odehrál náš fotbalový tým mužů úvodní mistrovské utkání Okresního přeboru na hřišti TJ Sokol Baška.

Do utkání jsme vstoupili bez jediného přípravného utkání a s mnoha novými tvářemi v sestavě. Našim svěřencům se rychle povedlo vstřelit úvodní branku, jenže od 27. minuty jsme dohrávali utkání v deseti hráčích. Domácí vyrovnali hned po nesmyslném vyloučení a poločas se dohrál za stavu 1:1. Druhý poločas se nesl v bojovném duchu a musím pochválit naše svěřence za odhodlání a bojovnost. Bohužel jsme v 74. minutě inkasovali podruhé - krásnou střelou z dálky. Třetí gól padl po nešťastném závaru v pokutovém území. Střípky naděje vykřesal 10 minut před koncem utkání po brejku Adam Kluz. Vyrovnat už se nám ale nepodařilo. Věřím, že kdybychom odehráli celé utkání v plném počtu hráčů, odnesli bychom si alespoň bod. Nemůžeme se ale vymlouvat na to, že dohráváme v deseti hráčích, ani na výkon zkušeného rozhodčího.

Chtěl bych poděkovat všem našim hochům za předvedený výkon a věřím, že nám při prvním domácím utkání 26.8.2017 na den výročí fotbalu v Návsí předvedou krásnou podívanou. Chtěl bych tímto pozvat všechny fanoušky na utkání, které se odehraje v sobotu již v 10:00 před tradičními Dožínkami. Věřím, že pokud na utkání dorazíte, nebudete litovat a naši svěřenci Vám předvedou krásný fotbal.

Fotbal v Návsí žije a potřebuje vaší podporu.