Volejbal cup 2012

V sobotu 21. července 2012 se konal již 8. ročník turnaje v odbíjené smíšených družstev, který pořádal Sportovní klub Návsí za finanční podpory obce Návsí na dvou hracích kurtech u Masarykovy základní školy. Turnaje se zúčastnilo 5 týmů z Návsí, Jablunkova, Mostů u Jablunkova, Třince.

Boje o putovní pohár SK Návsí, který zakoupil sponzorsky p. Rafael Nieslanik, a hodnotné ceny, byly zahájeny v 9.00 hod a hrálo se systémem každý s každým.

Všechny zápasy se odehrály na dva vítězné sety do 25 bodů. Pokud se hrál 3. set, rozhodoval tiebreak do 15 bodů. Počasí se letos bohužel nevydařilo, ale to vůbec nevadilo zúčastněným týmům, které sváděly boje o body i za hustého deště. V 15.00 hod jsme již znali vítěze. Stal se jim tým „To je jedno“, kteří v rozhodujícím utkání sehráli vyrovnaný zápas s týmem „Vylágoš“. Zvítězili 2:1 na sety a poprvé pozvedli nad hlavu pohár pro vítěze Volejbal CUPU. Třetí příčku obsadili volejbalisté týmu „Calvados“.

Při slavnostním vyhlášení všechna družstva ocenila organizaci a přislíbila účast i v následujícím roce. Velké poděkování patří spoluorganizátorce Pavle Kantorové, p. Ivaně Kufové za pomoc při občerstvení sportovců a diváků, p. Tomáši Hamrozimu a Michalu Kantorovi za technickou pomoc a p. Ivanu Geisslerovi za organizaci turnaje a rozhodování zápasů. Poděkování patří také obci Návsí za poskytnuté finanční prostředky.

Konečné pořadí:

1. TO JE JEDNO

2. VYLÁGOŠ

3. CALVADOS

4. MAJETNÝ TEAM

5. SK NÁVSÍ

Za organizátory turnaje Pavel Kantor, předseda SK Návsí

Zpět  Strana 1/2  Další