10. výročí SK Návsí

Již 10 let působí v obci Návsí sportovní klub, který byl založen v dubnu roku 2003. U této příležitosti připravili členové klubu sportovní akci, která měla připomenout oněch 10 uplynulých let činnosti. V sobotu 13. 7. 2013 se sešli příznivci sportu v Návsí na hřišti u Pily, kde byl pro ně připravený program. Za podpory Moravskoslezského kraje a obce Návsí se uskutečnilo dětské dopoledne se skákacími hrady, trampolínami a sportovními soutěžemi. Během zábavy dětí, které dorazily společně s rodiči v hojném počtu, se uskutečnil i přátelský fotbalový zápas mezi přípravkami SK Návsí a Sokol Mosty u Jablunkova. O závěr pestrého dětského dopoledne se postarali Hasiči Návsí, kteří dětem přichystali pěnovou koupel.


Odpolední program byl zahájen slavnostním obědem pro pozvané hosty, kde se sešli jak zástupci obce, tak i činovníci klubu či zástupci místních spolků. Během slavnostního setkání předseda klubu v prezentaci připomenul činnost SK. Program dále pokračoval přátelským utkáním mezi fotbalovými starými gardami SK Návsí a 1. FC Spartak Jablunkov. Jak bylo vidno na hřišti, některé výkony těchto mužů by sneslo nejpřísnější měřítko i v mistrovských utkáních. Celé sportovní odpoledne se neslo ve sportovním a přátelském duchu.


Večer se všichni zúčastnění sešli na „parketu“ při hudební produkci DJ Kawuloka.


Poděkování za podporu konání této akce patří Moravskoslezskému kraji e jeho zástupci p. náměstkovi hejtmana MSK Martinu Sikorovi, dále obci Návsí a všem činovníkům sportovního klubu, kteří pomáhali zajistit hladký průběh akce. Sportovnímu klubu přejeme do dalších desetiletí hodně zdaru!!!


Pavel Kantor